• Новак
Testors Глеѓ Сликам Собата, 9132X, Флуоресцентни

Testors Глеѓ Сликам Собата, 9132X, Флуоресцентни

DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична за употреба во речиси секоја површина може да се замисли : дрво, кожа, пластика, метал, керамика, хартија, платно, corrugate, bisque и во целина многу повеќе.Растворувач-базирани на бои се издржливи за која било внатрешна или надворешна проект.Суши на допир во 5 минути; лекови во 48 часа.Секое шише од глеѓ е 1/4 течност унци. 6 бои, потенка 1, 1 боја четка и фах вклучени за одличен почеток на било каков проект.Големина : 7 Count (Пакување од 1).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат