• Новак
HIMI Gouache Сликам Собата, 24 Бои x 30ml Уникатен Желе Првенство Дизајн со 3 Наслика Четки во Носење Совршен за Уметници, Студенти, Gouache Нетранспарентно Акварел Сликарство (З

HIMI Gouache Сликам Собата, 24 Бои x 30ml Уникатен Желе Првенство Дизајн со 3 Наслика Четки во Носење Совршен

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

????24 Живописни Бои - премиум gouache боја сет со 24 уникатен око фаќање на различни gouache бои ќе ви обезбеди со живописни бои и подобар избор да се донесе вашиот уметнички дела на живот, идеални за професионални уметници, млади кои се стремат уметник, сликарство љубовници, тинејџери и деца сликарство учење. ????Уникатен Желе Првенство Дизајн - Надградена уникатен желе првенство дизајн со одлични запечатување капак ќе ги одржуваме нашите gouache боја влажни и крем за подобар уметник сликарство, преносни желе првенство големина, лесно да се добие во рацете, совршен за внатрешна сликарство учење или отворено сликарство. ????Новиот Дизајн Преносни Боја Set - Доаѓа со едноставна палета и 3 премиум боја четки, новиот gouache боја наместен со нов дизајниран лента пен го прави достапни за да ги добиете сите алатки за сликање вклучени во пренослив за носење за удобен затворени простории или на отворено сликарство. ????Еко Пријателски & Не-Токсични - Изработени од еко-пријателски боја материјал факт да ASTM D-4236, на gouache сликам собата е богато со пигмент, крем, не-токсични и перат за уметници, возрасни, тинејџери и деца сликата или на учење.Бојата нема да попуштат или да се урнат кога суши и може да се реактивира со вода. ????Мултифункционален Gouache Бои - На gouache сликам собата ќе биде совршен за платно сликарство и акварел трудови, идеален родендени, Божиќ, годишнини, празници подарок за професионални уметници, децата, пријателите, студентите и секој кој сака сликарството и уметноста.Боја : Зелена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мика Пигмент во Прав Повеќенаменски DIY Уметности и Занаети Додаток на Природна Бања Бомби/Смола/Paint/Епоксидна/Сапун/лак

Прав е во ред и има силна способност да се покрие позадина.Лесно да се растера, висока температура отпор

DEN 1864.80