• Новак
Pengshiliu Дух Бебе Качување Кратко Sleeve Onesie 0 До 24 Месеци

Pengshiliu Дух Бебе Качување Кратко Sleeve Onesie 0 До 24 Месеци

DEN 208.32

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памучен материјал, најдобриот партнер за бебиња.Стилски и симпатична стил на дизајн, многу интересна тема, предизвикувајќи луѓето да се смеат.Неутрален onesies, овој тренд е убава, момчињата и девојките можат да носат.Лесно да се исчисти, не многу штета на облека.Најдобар подарок за бебето, може да биде бебе е роденденски подарок, Божиќ подарок.Смешни и интересни тема искри на сите нечие внимание, и е многу смешно.Материјалот е направен од памук.Тоа е особено удобно и мека за бебето тело.Во посебни празници, Божиќ, денот на Благодарноста, роденден, секојдневниот живот може да се стави на, и дефинитивно ќе биде прифатена од страна на пријателите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат