• Новак
Amdesco Бруклин, Њујорк На Младата Bodysuit

Amdesco Бруклин, Њујорк На Младата Bodysuit

DEN 334.80

Достапност
Достапно за нарачка

Предвремени затворање.Машина За Миење.ГОЛЕМИНАТА - *Вклопуваат* работи малку на мала големина.Вие може да сакате да го нарачате на големина поголема за отворени се вклопуваат.NB - 7.25" x 16.5" / 6 M - 8.75" x 17.5" / 12 M - 9.75" x 18.5" / 18 МИЛИОНИ - 10.75" x 19.5" / 24 M - 11.75" x 20.5" - Големина мерења се приближна поради производство варијации.Унисекс Бебе Бебе Тело костуми се совршени за двете бебе девојки и бебе момчиња. 100% супер меки, ringspun чешлани памук; Атлетик Хедер Сива е 88/12 ringspun чешлани памук/полиестер смеса.Засилен три предвремени затворање за издржливост, Етапни рамо главата отвор за лесно и исклучување.Купите Со Доверба!!!Сите Облеки се дизајнирани, печатени и испратени од сад.Машина за миење ладно внатре надвор; Не-chlorinated кајгана кога е неопходно; Собори сува на ниска топлина.Совршен подарок за сите празници и прилики; Задоволството е Загарантирано!.Amdesco Младата Bodysuits се одлични за нашите скапоцени малечки да се носат додека lounging околу куќата, насловот на игра денот со пријателите, или трошење на ноќта со Бабата и Дедото.Овие тело костуми, исто така, се совршен подарок за секоја прилика.Сите Amdesco бебе bodysuits може да се носи од двете девојчиња и момчиња, се 100% Чешлани 5.0 оз Прстен Откачи Памук (ОСВЕН ЗА Хедер Сива, која е 88/12 чешлани ringspun памук/полиестер мешавина) и се целосно машина перат.Секој Amdesco објект доаѓа со 100% Задоволството на Клиентите Гаранција, Слободен Стандард на Превозот и Слободна Размена.Продавница грижете се слободни со Amdesco!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат