• Новак
SUPRNOWA Унисекс Екипажот Вратот Нозе/Footless Долг Ракав Spandex со Полно Тело, Unitard

SUPRNOWA Унисекс Екипажот Вратот Нозе/Footless Долг Ракав Spandex со Полно Тело, Unitard

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Патент затворање. 2 СТИЛОВИ за ДА CHOOSEFROM : Footless и Нозе.УНИСЕКС ДИЗАЈН - одговара на мажите и жените.Мажите одберете една големина поголема.SPANDEX & ПОЛИЕСТЕР - Удобно, еластичен и дише.УПОТРЕБА - Одлично за велосипедизам, спортски, гимнастика, танц пракса, јога, вежби, сценски перформанси, cosplay итн.ГОЛЕМИНАТА - ве Молиме погледнете на големината на табелата (3 слика) за да го изберете повеќето фитинг големина.Квалитетот шорцеви во исклучително поволни цени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат