• Новак
Carhartt бебе-момчиња Маскирани Coverall

Carhartt бебе-момчиња Маскирани Coverall

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Долг ракав маскирани coverall со пред патент, торбичка џебови и назад dungaree џебови.Carhartt бренд марк екран печати на левата страна на градите и Carhartt логото екран печати на левиот ракав.Маскирани coverall со пред патент, торбичка џебови и назад dungaree џебови.Coverall.Долг ракав маскирани coverall со пред патент, торбичка џебови и назад dungaree џебови.Carhartt бренд марк екран печати на левата страна на градите и Carhartt логото екран печати на левиот ракав.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат