• Новак
Трогнат од Природата Унисекс Бебе Органски Памук Bodysuits

Трогнат од Природата Унисекс Бебе Органски Памук Bodysuits

DEN 152.64

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Направени со 100% органски памук (ексклузивно на декорација).Мека и нежна на бебешка кожа, направен без употреба на вештачки ѓубрива и пестициди.Оптимален за секојдневна употреба.Сет вклучува координирани органски bodysuits.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Трогнат од Природата нуди мека органски памук облека за gentlest допир на чувствителни и деликатната бебешка кожа.Нашите органски bodysuits функција симпатична отпечатоци, embroideries, ленти и цврст отпад и да се обезбеди удобно база слој, тоа е одлично за спарување со панталони, шорцеви, или дури и носи под тимови.Нашите bodysuits се чувствуваат удобно и пријатно за сите-ден, секојдневна облека за вашиот малку еден.Нашите bodysuits се суштински дел од бебе гардероба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат