• Новак
Вејд Boggs Бостон ред Сокс Салата на Славните Легендата на Дијамант Ограничено Издание Bobblehead /360

Вејд Boggs Бостон ред Сокс Салата на Славните Легендата на Дијамант Ограничено Издание Bobblehead /360

DEN 2040.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вејд Boggs Бостон ред Сокс Салата на Славните Легендата на Дијамант Ограничено Издание Bobblehead.Само 360 на овие Ограничено Издание bobbleheads беа произведени и секој е индивидуално сериски нумерирани, ќе добиете случаен сериски број, за жал нема посебни барања.Нови во кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат