• Новак
2 Bobbin Winder Гума, ГУМА Прстени #2460 за Пејач 29K 29-4 ++

2 Bobbin Winder Гума, ГУМА Прстени 2460 за Пејач 29K 29-4 ++

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дел # : 2460. Одговара за ПЕЈАЧ 29 K 29-4 Една Игла Заклучување бод Машини за Шиење. & Многу од Janome (Нов Дом) Машини за Шиење. 2 Парчиња BOBBIN WINDER ГУМА, ГУМА ПРСТЕНИ Состојба : Сосема Нов,Не-ОЕМ Замена на Висок Квалитет на Дел # : 2460 Одговара за ПЕЈАЧ 29 K 29-4 Една Игла Заклучување бод Машини за Шиење & Многу од Janome (Нов Дом) Машини за Шиење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ликвидација Одбор, Долг животен Век Бод Алатка за Шиење Додатоци Погодно да се Класифицираат за Бод Памук Конец

Голем број ликвидација одбор, може да се задоволат вашите потреби по еднаш, многу практични.Постојат 2 ж�

DEN 270.96