• Новак
Шатл Кука & Bobbin Случај & Bobbins за Брат LK3-B430 KM430 Bartack Машина

Шатл Кука & Bobbin Случај & Bobbins за Брат LK3-B430 KM430 Bartack Машина

DEN 384.00

Достапност
Достапно за нарачка

1 Шатл Кука & Bobbin Случај И 10 Алуминиум Bobbins за БРАТ LK3-B430 KM430 Bartack Машина Шатл Кука дел # SA1881001 (Исто како 152685101, 152685201, 152685902, 152685903) Bobbin Случај Дел # 116828-001 / 152688-101/ 152690-201/ 159610-101 / П.Н.Е.-LK(Б)-NBL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат