• Новак
ТОА&LY ЦВЕТ БОЈА на КОСАТА РОСО ЦРВЕНО 2.10 оз

ТОА&LY ЦВЕТ БОЈА на КОСАТА РОСО ЦРВЕНО 2.10 оз

DEN 372.24

Достапност
Достапно за нарачка

ПОЛУ - ПОСТОЈАНИ ДИРЕКТНИ БОЈА врз основа на микро пигменти кои фондот за себе помеѓу cuticle и надворешните слоеви на косата влакна интензитетот на бојата може да биде исклучително енергична или мека и пастелни, во зависност на која сенка е применет, почетна база, како porous косата е и количината на Јасно се користи.Бојата услуга остава косата многу светлечки и мека.Боја згаснува постепено со перење, без стекнување несакано нијанси.Резултатот може да се промени според видот на избраниот сенка, почетна база, интензитетот на бојата и како porous на косата е.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат