• Новак
Hairpearl Интензивен Крем Коса Боја - Сина, Црна Унисекс Боја на Косата 0.68 оз

Hairpearl Интензивен Крем Коса Боја - Сина, Црна Унисекс Боја на Косата 0.68 оз

DEN 443.52

Достапност
Достапно за нарачка

Таа обезбедува извонреден боја резултати.Багра ефект трае и до 4 недели.Брз развој пат.Долготрајни резултати.Посебна подготовка за професионална употреба.Ова е оптимална комбинација на одбраната негување состојки како што се ланолин и сончогледово масло гарантира безбедно апликација во согласност со тековната практика за косата и кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат