• Новак
Wella Магма Од Blondor Пигментирани Lightener - 89 Бисер Cendre Светлина Страна за Унисекс - 4.2 Унца Боја на Косата, 4.2 Унца

Wella Магма Од Blondor Пигментирани Lightener - 89 Бисер Cendre Светлина Страна за Унисекс - 4.2 Унца Боја

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Магма од blondor осветлува косата до 6 нивоа на лифт и на тонови во исто време, дури и ако тоа е мрачна боја.Портфолиото на intermixable нијанси може да се создаде различни мека, нежна и различни резултати.По завршувањето на развојот време на исплакнете темелно и шампон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Привремено Губење на Бојата Восок, DIY Боја на Коса, Боја Восок за Коса Боја Восок за Еднократна употреба Инстант

ПРИВРЕМЕН УМИРАЊЕ КОСА : Добро решение за оние кои сакаат да го промени бои косата без да се оштети вашат

DEN 1876.80