• Новак
Јон По Боја Третман Packette

Јон По Боја Третман Packette

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

Врати природната p H ниво по боја услуга.Ја штити косата за долготрајна боја.Затвора cuticle да се заклучи во боја.Ја елиминира оксидирачки агенси.ion Боја Сјај По Боја Третман е држава на уметноста формула која ви помага да го запре процесот на оксидација по нијансирање, осветлување, постојан мавтајќи или релаксирачки.Тоа е тројно дејство формула помага да се елиминира траги од останатите оксидирачки агенси, запечатување на cuticle слој на косата и помага да се врати природниот p H на косата и кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат