• Новак
Боја на коса Восок Миење Коса Боја на Инстант,Коса, Боја Восок Мулти-Бои Привремен Моделирање Коса, Восок Лесен За Употреба и е Погоден За Повеќето Коса Типови на Ко?

Боја на коса Восок Миење Коса Боја на Инстант,Коса, Боја Восок Мулти-Бои Привремен Моделирање Коса, Восок Лесен

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Фризура восок може да бојата на вашата коса или вашата брада кога сакате, ќе ви овозможи да sculpt и да се создаде текстура.Еколошки Направени од Растителни Екстракти, Без иритација на скалпот и без штети на вашето здравје, Лесно да се во боја, без оштетување на косата, не се лепливи.Секојдневна Употреба, Страните, Фестивали, Ноќен Клуб, Гробови, Ноќта На Вештерките, Фенси Облека, Забавни Активности.Професионални коса, восок мат за мажите и жените, дава на сите типови коса на чекање, контрола, и сјај дека тоа е потребно.Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Миење на вашата брада.Се применуваат брада восок на вашите раце.Се применуваат еднакво на брада.Сува вашата брада со фен за коса.Измијте ги beard Apply брада восок на вашиот hands Apply еднакво на beard Dry вашата брада со фен за коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Привремено Губење на Бојата Восок, DIY Боја на Коса, Боја Восок за Коса Боја Восок за Еднократна употреба Инстант

ПРИВРЕМЕН УМИРАЊЕ КОСА : Добро решение за оние кои сакаат да го промени бои косата без да се оштети вашат

DEN 1876.80