• Новак
Пулпа Немири Фракција 8 Трајна Боја на Косата Злато 6-3 - 2 мл

Пулпа Немири Фракција 8 Трајна Боја на Косата Злато 6-3 - 2 мл

DEN 336.24

Достапност
Достапно за нарачка

ОНА што Е италијански направи трајна боја на коса направена за современ уметник, и употребува најновите технолошки достигнувања во боја на косата.Обезбедува 100% сива покриеност со долготрајни резултати, и ги остава косата во врвот состојба.ОНА што ГО ПРАВИ 100% сива покриеност Мазна конзистентност за лесна апликација, ласерски наменети за сместување и лесна смеса Храбар и светли бои ШТО ДРУГО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ Вегетаријанска храна од Животинско суровост-бесплатен Содржи quinoa.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Привремено Губење на Бојата Восок, DIY Боја на Коса, Боја Восок за Коса Боја Восок за Еднократна употреба Инстант

ПРИВРЕМЕН УМИРАЊЕ КОСА : Добро решение за оние кои сакаат да го промени бои косата без да се оштети вашат

DEN 1876.80