• Новак
Ујп Одделение - Боја Четки - 5 Ea - Боја Четка Сет

Ујп Одделение - Боја Четки - 5 Ea - Боја Четка Сет

DEN 2349.60

Достапност
Достапно за нарачка

Боја Четка Сет Вклучува 1 Еа 1" Рамна, 1-1/2" Агол, 2" Stubby Агол, 2" Рамна & 2-1/2" Агол.Боја Четки За Внатрешни Работи Или Екстерни Проекти.Користете Агол Sash Боја Четка За Сечење Јасни Линии.Професионални Резултати На Ѕидовите, Вратите, Кабинети, Врати, Огради, Палуби, Допрете Прозорци, Уметности И Занаети.Премиум Квалитет Боја Четки На Евтини Цена!Не Картон Опфаќа Доаѓаат Со Овој Сет.На SRT филамент мешавина има повеќе бои за да заштедите време, помалку ленти & премиум заврши на ѕидовите и трим.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат