• Новак
Пена Микрофон Опфаќа Бучава Намалување На Мотоцикл Windscreens

Пена Микрофон Опфаќа Бучава Намалување На Мотоцикл Windscreens

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бучава Намалување / Бучава Поништува.Направени за Мотоцикл Комуникации.Работи со Sena Bluetooth Слушалки.Работи со Cardo Bluetooth Слушалки.Работи со Interphone Слушалки.Бучава Намалување на Микрофон Windsock дизајниран за Мотор Шлем Комуникации.Одговара на повеќето големи брендови на мотоцикл bluetooth слушалки.Бучава поништување на пена микрофон опфаќа за Годинава Bluetooth Слушалки, Cardo Систем Bluetooth Слушалки, Interphone Bluetooth Слушалки и повеќе.Висока густина пена микрофон windscreens дека намали правец на бучава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Bluetooth Слушалки & Безжични Слушалки На Главата Монтирани Слушалки Прозрачна Бучава Поништување Стерео Гејмерски

Оваа Hi Fi стерео слушалки поддршка и Безжични и Жичани режимот, па слушалки никогаш нема да исклучување.С

DEN 2385.60