• Новак
Рака Кожа Случај за Галакси S20 Плус,Паричник Флип Случај за Галакси S20 Плус,Herzzer Bookstyle Стилски 3D Прилично Пурпурна Пеперутка Шема Магнетни Стојат СТП Кожа Случај со М

Рака Кожа Случај за Галакси S20 Плус,Паричник Флип Случај за Галакси S20 Плус,Herzzer Bookstyle Стилски 3D

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ретро Стп Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Плус.Направени на СТП Кожа материјал кој е безбеден и заштитен, мала тежина која ќе ви одговара на вашиот телефон совршено.Елегантна, функционални, Случајот карактеристики префинет дизајн, живи бои и трајна заштита.Го заштитува вашиот Телефон назад и рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Триење.Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Пурпурна Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Пурпурна Специјалното Пенкало.Ретро СТП Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Плус Направени на СТП кожа материјал кој е безбеден и заштитен, мала тежина која ќе ви одговара на вашиот телефон совршено Елегантно, функционални, Случајот карактеристики префинет дизајн, живи бои и трајна заштита Целосна acess на сите контрола на копчиња,пристаништа и камера, без отстранување на кожата и Го заштитува вашиот Телефон назад и рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Триење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат