• Новак
SONY BDPS1700 Жичен Стриминг Blu-Ray Диск Плеер со 6ft High Speed HDMI Кабел (Продолжува)

SONY BDPS1700 Жичен Стриминг Blu-Ray Диск Плеер со 6ft High Speed HDMI Кабел (Продолжува)

DEN 2124.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат од страна на квалификуван снабдувач.Кутија и додатоци може да се генерички.Поток од 300+ апликации и забавни услуги.Play Station Сега : Поток и да уживате во Play Station 3 игри веднаш.Full HD 1080p Blu-ray Disc playback & DVD upscaling.Лесен пристап до апликации и функции со нов индивидуализира user-friendly интерфејс.Sony BDPS1700 Жичен Стриминг Blu-Ray Диск Плеер со 6ft High Speed HDMI Кабел (Продолжува) Обновен е доверба дестинација за пред-сопственост и обновена производи кои се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Обновена добавувач кој е квалификуван и изведба успеа, се врши целосна дијагностички тест, го заменува било неисправни делови, и темелно се чисти производ.Производите ќе имаат минимално да нема знаци на истрошеност, без видливи козметички несовршености кога се одржа 12 инчи далеку, и може да пристигне во кафена или бела кутија со соодветни додатоци кои може да се генерички.Овој производ доаѓа заедно со минимум 90-ден снабдувач-back гаранција На квалификувани добавувачот ќе обезбеди замена или рефундирање во рок од 90 дена од вашата приемот ако производот не работи како што се очекува.Гаранцијата е во прилог да се 's стандард политика на враќање.Дознај повеќе Продавница за паметни телефони, компјутери, лаптопи, таблети, дома и кујнски апарати, конзоли за игри, канцеларија на производи, како и повеќе за да се Обнови.Објектот Состојба : добро-се грижи за она што го видел ограничена употреба и останува во добра работна состојба.Објектот може да покаже некои ограничени знаци на истрошеност со мали гребнатини или козметички флеки.Точка може да се пристигне со оштетена амбалажа или биде repackaged но тоа доаѓа со сите додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат