• Новак
Samsung BD-E5900 3D WiFi Blu-ray Диск Плеер (Црна)

Samsung BD-E5900 3D WiFi Blu-ray Диск Плеер (Црна)

DEN 1247.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погледнете larger Smart Hub Samsung има retooled својата Smart Hub функција за дополнително да ја проширите својата пристап до еден свет на онлајн забава. 264, MPEG-2/4, Xvid, MKV, HD JPEG, WMV, AVCHD, VC1 Аудио Формати : MP3, AC3, LPCM, WMA, AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Аудио Конекции HDMI Излез : 1 Коаксијален Дигитален Аудио Излез : 1 USB : 1 Ethernet : 1 Anynet+ (HDMI-CEC) : 1 Тежина и Димензии Димензии (Wx Hx D) : 14.Samsung Диск Плеер Споредба Табелата[Врати се] Серија BD-E6500 BD-ES6000 BD-E5900 BD-E5700 BD-E5300 DVD-E360 Прогресивно Скенирање Мајчин CP** All Share All Share Play Smart Hub Wi Fi Изградена-Во Blu-ray 3 D Blu-ray Full Web Browser BD Мудро Web **Мајчин политика за издавање на сертификати вклучува способноста да пристапите до пет даватели на услуги : Netflix, Cinema Now, Youtube, Vudu, и Пандора.Samsung Smart Hub-от.3 D снимка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат