• Новак
JUSTQIJUN 8 Бои Пилатес Јога Блок Тула Спортски Вежба Салата Пена Тренингот се Протега Помош Телото Обликување Обука Фитнес Плута Јога Блок (Боја : Светло Зелена)

JUSTQIJUN 8 Бои Пилатес Јога Блок Тула Спортски Вежба Салата Пена Тренингот се Протега Помош Телото Обликување

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Стабилност плус рамнотежа : Јога блокови се обезбеди стабилност и рамнотежа кои се потребни за пракса, помагајќи да се оптимизира усогласување, подлабоко ставови, и зголемување на силата.Издржливи поддршка на пена : Овие лесни и поддршка пена блокови се направени од издржлив пена со не се лизга површината и beveled рабови за лесно зафат.Користете под твоите раце, нозе или под седиштето за да се обезбеди точна усогласување, безбедно поддршка и држење на телото се променува за да одговара на вашиот ниво на флексибилност.Да ги прошират и продлабочат се протега : Јога блокови се идеални јога столбови и партнери, бидејќи тие претставуваат важна алатка во својата пракса, помагајќи да се водат, поддршка и продлабочување на истегнување, и во исто време се зголеми вашиот опсег на движење.Јога тула е доволно силна, обезбедува стабилна поддршка, е светлина и лесно да се носат околу себе, само фрли го од чантата и можете да одите во теретана!. 8 Бои Пилатес Јога Блок Тула Спортски Вежба Салата Пена Тренингот Се Протега Помош Телото Обликување Обука Фитнес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dosoop Жените Резервоарот Блузи, Женска Чипка Назад Вест Tshirt Ракави Тренингот Блуза Секојдневен Лето Резервоарот

женска лето блузи.Женска Длабоко V Деколте, T Кошули на Кратки Ракави Лето Секојдневен Лабава Tee Блузи Пл�

DEN 95.52