• Новак
Нејзините Толку Лесно Разбиена Мраз, Сина

Нејзините Толку Лесно Разбиена Мраз, Сина

DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да добиете на вашите нокти и сјај.Можете да заработите француски ноктите раб.Целосна покрие во текот на целиот ноктите.Земја на потекло сад.Про една рака помине фен. 2 прилагодувања : Кул за природни нокти и Пријатна за на доградба на акрилни нокти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рефлексивни Сјајот на Ноктите Прав Хром Помине во Прав Огледало Ефект за Аурора Светкава Бисерна Нокти Уметност

Овој сјај на ноктите буре има 7 бои за вашиот избор, многу фини и мазни, па сјајот ефект е подобро отколку

DEN 310.80