• Новак
Ноќта на вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins, EBANKU Holographic Черепот Spider Тиква Лилјак Духот на Вештерки ноќта на Вештерките Confetti Сјај за DIY Помине Уметност ноќта на В?

Ноќта на вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins, EBANKU Holographic Черепот Spider Тиква Лилјак Духот на

DEN 82.80

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да изберете модели ви се допаѓа да декорирате вашиот ноктите.Карактеристики : .Светкава сјајот снегулки : Овие 3 D sequins ќе искра во неонски бои под светлината.Материјал : Пластика.Разни ноќта на Вештерките модели вклучувајќи лилјак черепот spider тиква вештерка sequins.Како да го Користите : .EBANKU 3 Кутии ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Оркестарот.Лесен за употреба и многу погоден за ноќта на Вештерките партија, ноќта на Вештерките се маскира, Cosplay, итн.Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се применуваат УВ боја гел.(Не се лек!).Answer : ___________________________ Note : .Надградба на вашиот ноќта на Вештерките помине уметност резерви сега!.И може да се користи како декорација во смола занаети, scrapbooks, телефон случаи, DIY занаети, итн. 3 кутии на ноќта на Вештерките помине sequins.Повеќе намени : Овие confetti сјај може да се користи на acrylics ноктите, се соочи и да било дел на телото, како ноќта на Вештерките фаза козметички сјајот украси.Боја : Мулти-обоени.Количина : 3 Кутии.Модел : Како што сликите покажуваат.Со овие ноќта на Вештерките holographic сјајот снегулки, ќе стојат надвор во ноќта на Вештерките партија.Премиум квалитет : Овие нокти сјајот sequins се вршат на здрави, еколошки и не-иритирачки пластични материјали.Чувајте ги вашите нокти чисти и се применуваат голем слој на база на грб.Можете да ги користите за да ја зголемите ноќта на Вештерките атмосферата.Употреба на пар на помош на пинцета да ги применат sequins на вашите нокти, а потоа се Излечи со УВ/LED светилка.И исто така, може да се лепат во вашиот телефон случај, лексикон итн.Спецификација : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NOCTÍS Сина хром розова, црвена металик боја во прав за маникир и педикир, помине уметност прав, лесна за употреба

Висок квалитет на пигмент во прав за вашиот маникир и педикир.Се создаде сјајна славен изгледа или побо�

DEN 143.76