• Новак
24 Парчиња Божиќ Помине Уметност Декорација, Вклучува 12 Кутии Божиќ Снегулка Помине Sequins Сјајот Holographic Шушка Ласерски Sequin и 12 Листови Елени Помине Уметност Налепниц?

24 Парчиња Божиќ Помине Уметност Декорација, Вклучува 12 Кутии Божиќ Снегулка Помине Sequins Сјајот Holographic

DEN 206.16

Достапност
Достапно за нарачка

24 Парчиња Божиќ помине уметност декорација, вклучува 12 листови елени помине уметност налепница самолепливи помине decals и 12 кутии Божиќ снегулка помине sequins сјајот holographic шушка ласерски sequin за DIY Функција : Напор да се применуваат : без разлика Дали сте искусни или не, можете лесно да го користите овој снегулка помине уметност налепници и sequins поставени за да се создаде нокти сакате, и glittery стил ќе се направи вашите нокти дури и повеќе атрактивни и шармантни.Елени помине уметност налепница : на елени нокти налепници се лесни за работа, без разлика дали сте искусни или не, можете лесно да го користите овој елени помине уметност налепница да се создаде нокти сакате, само-лепило дизајн е лесно за вас да се држиме и кора од надвор, заштедите вашето време и во ноктите уметност процес.Широк опфат на употреба : овој Божиќ помине уметност sequins постави не само што може да декорирате вашиот ноктите, но, исто така, може да се примени за да декорирате вашиот мобилен телефон случаи, чевли, облека, гитари, таблети и така натаму; Овие нокти sequins и налепници може да се широко се применуваат во Божиќ партии, танцување, или други важни дена, тие се исто така погоден и за домашна употреба и ноктите салон за убавина, и, исто така, убаво Божиќ подарок за вашиот сакан или пријатели кои се помине љубители на уметноста.Мали и јаде објекти вклучуваат, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рефлексивни Сјајот на Ноктите Прав Хром Помине во Прав Огледало Ефект за Аурора Светкава Бисерна Нокти Уметност

Овој сјај на ноктите буре има 7 бои за вашиот избор, многу фини и мазни, па сјајот ефект е подобро отколку

DEN 310.80