• Новак
Macaron LED Око-се Грижат Светилка Безжични Полнење Свитлива Маса Светло Око за Заштита Компактен Мемориска Функција Биро Светлина Dimmable Читање Светлина Чувствителни н?

Macaron LED Око-се Грижат Светилка Безжични Полнење Свитлива Маса Светло Око за Заштита Компактен Мемориска

DEN 1651.20

Достапност
Достапно за нарачка

Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно.Добредојдовте на нашата продавница, задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Ви посакувам да го изберете вашиот омилен производ, ви благодариме за доаѓање.Производ материјал : ABS+PPProduct име : Читање и пишување биро lamp Product боја : Сина , Розова , White CRI : >80 Ra Switch : Допир switch Power : 1.Постојат многу видови на производи во нашата продавница, ние гарантираме дека ќе може да го изберат поповолна оние, и да ви посакам среќен шопинг.Ние сме посветени на производство на производи за домаќинството за многу години, а ние само се обезбеди најдобрите производи од најдоверливите професионални производители.▶Изработен од ABS и PP, ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.ви благодариме за доаѓање.6 инчен)големина на Пакување:1*табела светилка(Без сијалица)Доколку не постои соодветен една, ве молиме кликнете на името на брендот под насловот за да внесете продавницата за повеќе избори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Љубов Колорадо Знаме Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

DEN 1471.20

Знаме на Перу Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

DEN 369.60

Дневна Соба, Спална соба, Табела Светилка Модерна Табела Светилка Американски Светлина Луксузни Светилка Хотел

Тоа е идеален подарок за вашето семејство или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на

DEN 1968.00