• Новак
ZHCHL Табела Светилки Табела Светилка Креативни Голема Глава Светилка 45 45 85cm Маса во дневната Соба Спална соба Студија Читање Светлина Црна Смола Модерен Минималист?

ZHCHL Табела Светилки Табела Светилка Креативни Голема Глава Светилка 45 45 85cm Маса во дневната Соба Спална

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 45см * 45см * 85cm.Материјал : смола коњ главата + ткаенина абажур + стакло и челик база.Извор на светлина : * 1.Самиот производ не содржи сијалица, но ние ќе се обезбеди тоа како подарок, или можете да го замените со повеќе погодна сијалица.Моќност : до 40 W.Предмет : дневна соба, студија, спална соба, кревет, канцеларија, хотел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Знаме на Перу Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

DEN 369.60

Дневна Соба, Спална соба, Табела Светилка Модерна Табела Светилка Американски Светлина Луксузни Светилка Хотел

Тоа е идеален подарок за вашето семејство или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на

DEN 1968.00

Љубов Колорадо Знаме Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

DEN 1471.20