• Новак
LED Маса Светилка со Стегач и Круг База,Око се Грижат Табела Светилка со Замав на Раката,3 Боја Режими 10 Светлината Нивоа,Мемориска Функција Ноќни Ламби,Бела Маса Све?

LED Маса Светилка со Стегач и Круг База,Око се Грижат Табела Светилка со Замав на Раката,3 Боја Режими 10 Светлината

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова ДОВЕДЕ маса светилка може да биде погодна за читање работа/ компјутер одбори/ накит одлуки/ уметности и занаети хобисти/заварување rework/нега на кожата убавина,може да се користи универзално. 【3 Боја и 10 Светлината】 Dimmable LED маса светилка Долго рака светилка обезбедува Затемнување Дизајн (од 3000 K да 6000 K).Простор за Заштеда со разновиден три-оската дизајн,свитлива LED маса светилка со 180° флексибилни рака и 90° база оска се направи тоа практично да се земе.Оваа маса светилка има своја меморија функцијата, откако ќе го исклучите, следниот пат кога ќе користите ќе го задржи осветленост и боја температура ќе се користи за последен пат.Лесно да се инсталира,совршен за деца, ученици и канцелариски службеници.Можете да лесно се инсталира на маса светилка на било биро во рок од 2 инчи.Секој осветлување на чекање е 10 светлината затемнување нивоа,Идеален за читање,проучување.Оваа светилка е погодна за сите возрасти, без разлика на деца или баби и дедовци, лесно да се заштити вашиот familys очи.【База и Менгеме Дизајн】Ова ДОВЕДЕ табела светилка доаѓа со здрав база.Обезбеди повеќе поголеми осветлување област.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат