• Новак
PiiSheou Hummingbird Куќи за Гнездење, Ткаени Трева Birdhouses за Отворено Виси, Потпевнува Птица Куќа, Финч Птица Куќа, Сина Птица Куќа, Рен Куќи на Отворено Градинарство Декорац?

PiiSheou Hummingbird Куќи за Гнездење, Ткаени Трева Birdhouses за Отворено Виси, Потпевнува Птица Куќа, Финч

DEN 597.60

Достапност
Достапно за нарачка

❤Кој Сака Отворено Виси Birdhouse : Овие birdhouses се погодни не само за hummingbirds но за други мали songbirds, како и.Тоа може да создаде рај, каде што луѓето и природата се живее во хармонија.На потпевнува птици дарот е направен од природни hibiscus трева, и птиците се подготвени да се доближи и да се чувствувате опуштено.Како да се привлече птици : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат