• Новак
Baoblaze Дрво Милениче Папагал Костур Стојат Играчка Надвор/Кафез Прилог Кафез Додатоци

Baoblaze Дрво Милениче Папагал Костур Стојат Играчка Надвор/Кафез Прилог Кафез Додатоци

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Добро за средна и мала големина птици да стојат или да се одморат во кафез.Направени од природата дрво додатоци, нема чуден мирис, безбеден за вашите птици.На местото дизајниран за мали птици да се игра, лесно да го инсталирате во кафез.Обезбедува вашето домашно милениче со безбедно и пријатно место за играње и вежбање, поттикнување на птици да се вежба и да им помогне да развијат рамнотежа и координација способност.Погоден за Canaries Finches Cockatiels Мали Lovebirds Parakeets Parrotlets и други слични големина птица.Опис : - Добар за средна и мала големина птици да стојат или да се одморат во кафез. - Направени од природата дрво додатоци, нема чуден мирис, безбеден за вашите птици. - На место наменета за мали птици да се игра, лесно да го инсталирате во кафез. - Обезбедува на вашето домашно милениче со безбедно и пријатно место за играње и вежбање, поттикнување на птици да се вежба и да им помогне да развијат рамнотежа и координација способност. - Погоден за Canaries Finches Cockatiels Мали Lovebirds Parakeets Parrotlets и други слични големина птица.Спецификација : - Материјал : Дрво - Големина S : Length : Approx.20cm/7.87inch;Дијаметар : Прибл.2.5-3.5 cm/0.98-1.38 инчен Големина M : Length : Approx.30cm/11.81inch;Дијаметар : Прибл.2.5-3.5 cm/0.98-1.38 инчен Големина L : Length : Approx.35cm/13.78inch;Дијаметар : Прибл.2.5-3.5 cm/0.98-1.38 inch Package Вклучува : 1 парче Папагал Perches Note : Поради прирачник за мерење, постои мала разлика меѓу големина од погоре и вистинскиот објект.Бидејќи на прикажување и светлосни ефекти, monitor settings,итн.таму би можело да биде малку боја разлика прифатливо, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат