• Новак
OCHSTIN 2 Парчиња Шарени Птица Костур Стојат Платформа Природно Дрво Игралиште Шепа Мелење Чисти за Пет Папагал Budgies Parakeet Cockatiels Conure Lovebirds Стаорец Глувчето Кафез Додато?

OCHSTIN 2 Парчиња Шарени Птица Костур Стојат Платформа Природно Дрво Игралиште Шепа Мелење Чисти за Пет Папагал

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Топло совети : 1.Погоден за budgies, parakeets, cockatiels и други слични големина птици.Песок Опфатени може да мелење птици устата и канџи,ја намалува тие нога грчеви и притисок рани. Ве молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник за мерење.Ако сте во потрага за најдобар квалитет птица костур, тука е!Кликнете на Додади во Кошничка на врвот од страницата за да добиете твое!.5 x 0,8 инчи, забавно место за вашата птица да се релаксираат и да игра.Најдобра Алатка За Вашите Птици да Помине & Клун - птица костур груб појавија обезбедува одлични нога вежба и тешко слој на површината држи клунови и исечените нокти природно, безбедност да се џвака, како и.Лесно се инсталира во кафез.Птица Костур Стојат Груба Површина, со Големина 13 x 9 х 2 см/5. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Домашно милениче птица костур груб површината е направен од природни кварцен песок и чиста природа дрво во внатрешноста со храна одделение боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат