• Новак
LEGU Birdcages Плоштадот Папагал Playstand со Кука,Бамбус Птица Фидер Стои со Монтажни Послужавник и Храна Контејнер за Home/Travel-Виолетова Birdcage Оркестарот

LEGU Birdcages Плоштадот Папагал Playstand со Кука,Бамбус Птица Фидер Стои со Монтажни Послужавник и Храна

DEN 856.80

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за повеќето птица кафези, папагалот кафези, итн., тоа може да се користи за вашите птици во затворени простории и на отворено.Направи вашите птици да се игра среќно.Ќе добиете : застане X1 + нерѓосувачки челик првенство X4 + шасија X1 + кука × 1, богатство на додатоци ќе ви овозможи да заштедите време и да се направи вашето домашно милениче посреќни.Рачно изработени, со користење на високо-квалитетни бамбус, фирма и да се перат.Тоа е лесен за употреба и не бара досадни одржување процедури. 4 нерѓосувачки челик храна чинии, од не ' рѓосувачки челик храната сад, лесно да се размонтираат, заоблени агли, ќе не нула вашите раце.Тоа е побезбедна и поздрава да ја користите.Шасијата е монтажни, и на лента на дното е монтажни за лесно чистење.Можете да извлечете ја фиоката за средства за чистење за време на чистење, што е многу погодно. [Отстранлив инсталација комбинација] Лесно да го инсталирате, лесен за чистење или пати кога не е во употреба, и не заземаат простор.Дадете вашата сакана птица убав и топол дом, или тоа може да биде елегантна декорација на вашиот home Product име : Круг бамбус птица stand Product боја : purple Product стил : Големи, Small Product материјал : виолетова bamboo Product големина : како shown Product тежина : околу 2 kg Note : Поради разни објективни фактори, на производот ќе имаат мала боја разлика, што е нормално, ве молиме да се разбере!Добредојдовте во мојата продавница, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот, ние ќе ви одговори веднаш, се надевам да ја добиете вашата одобрување и поддршка, ви благодариме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат