• Новак
генерички 3pcs Костур Платформа за Птичји Кафез Круг Природни Дрвени Стојат Птица Платформа 5. 5cm за Канарските Parakeet Cockatiel Папагал Budgie Врабец Chinchilla

генерички 3pcs Костур Платформа за Птичји Кафез Круг Природни Дрвени Стојат Птица Платформа 5. 5cm за Канарските

DEN 1526.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ова стои пол може да се задржи вашата папагали зафатен од игра, уништи помалку и да уживате во повеќе задоволство.Тие се погодни за многу видови на малку птици, многу удобен и практичен.Високо - квалитетен и доверлив дрвен материјал, природни и трајни производи за долгорочна употреба.одличен и практичен подарок за вашите пријатели и семејство кој поседува пет птици.Поради навиката на птици кои живеат, оваа безбедно и издржливи стојат пол може добро да ги задоволи нив.Опис на Овие сигурен и издржлив птици платформа springboards се дизајнирани да ги споделите вашите bird' s-нозе да се одморат додека, исто така, нуди вежба можности за вашите птици да се задржи здрави и фит.Тоа обезбедува вашиот малата птица на место да се искачи и да игра.погодна за многу видови на мали птици.И тоа може да се направи и вие и вашите птици среќен и пријатно.Карактеристики - Материјал : Дрво и железо - Големина : Околу 12. 00 X9. 50 X1. 50cm/ 4. 72 X3. 73 X0. 59inch - Големина : Околу 7. 00 X5. 50 X1. 50cm/ 12. 58 X5. 50 X0. 67inch - Тие се погодни за многу видови на малку птици, многу удобен и практичен.- Високо - квалитетен и доверлив дрвен материјал, природни и трајни производи за долгорочна употреба.- Поради навиката на птици кои живеат, оваа безбедно и издржливи стојат пол може добро да ги задоволи нив.- Ова стои пол може да се задржи вашата папагали зафатен од игра, уништи помалку и да уживате во повеќе задоволство.- одличен и практичен подарок за вашите пријатели и семејство кој поседува пет птици.- Боја : Дрво.- Големина : 7x5. 5cm.Пакет Вклучувајќи 3 x птица стои одбори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат