• Новак
3 Еез Birdcage Perches Папагал Кафез Костур Дрвена Платформа Стојат Птица Костур Стојат Играчка Хрчак Отскочна Chinchilla Кафез Агол Полица Laddered Природно Дрво Гранки Вежба Игр?

3 Еез Birdcage Perches Папагал Кафез Костур Дрвена Платформа Стојат Птица Костур Стојат Играчка Хрчак Отскочна

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Оние Костур и скала се направени од 100% природни дрво и нерѓосувачки челик rim,безбедно и нетоксичен.Забавувајте се : Овие малку папагал играчки и им обезбеди на вашите птица со удобно,контролирани зафат и одлични нога движење.Здрав,совршен одмор платформа за птици да седат,да играат,дробење нивните канџи,се релаксираат и да заспие.Лесен за инсталација : Птица костур стои играчка,лесно да висат во кафез и не е лесно да падне.Без дополнителна опрема е потребна за инсталација и birdcage е лесен за одржување.Широк Апликации : Одлична за многу мали домашни миленици,како папагали,хрчаци,gerbils,глувци,стаорци и други слични домашни миленици,тие сигурно ќе уживам во тоа.Лесен за користење : Совршен птичји кафез додатоци играчки да ги красат вашите птици во кафез.Лесно да го инсталирате во кафез и издржливи во употреба.Лесен и практичен.Користете агол место до место,не заземаат простор во кафез.МАТЕРИЈАЛ : Оние Костур и скала се направени од 100% природни дрво и нерѓосувачки челик rim,безбедно и нетоксичен.Забавувајте се : Овие малку папагал играчки и им обезбеди на вашите птица со удобно,контролирани зафат и одлични нога движење.Здрав,совршен одмор платформа за птици да седат,да играат,дробење нивните канџи,се релаксираат и да заспие.Лесен за инсталација : Птица костур стои играчка,лесно да висат во кафез и не е лесно да падне.Без дополнителна опрема е потребна за инсталација и birdcage е лесен за одржување.Широк Апликации : Одлична за многу мали домашни миленици,како папагали,хрчаци,gerbils,глувци,стаорци и други слични домашни миленици,тие сигурно ќе уживам во тоа.Лесен за користење : Совршен птичји кафез додатоци играчки да ги красат вашите птици во кафез.Лесно да го инсталирате во кафез и издржливи во употреба.Лесен и практичен.Користете агол место до место,не заземаат простор во кафез.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат