• Новак
Птица Костур Природно Дрво Стои Играчка Гранка за 3-4pcs Мали Средни Папагали Кафези Играчка, Птица Костур Природно Дрво Стои Играчка, Birdcage Играчка

Птица Костур Природно Дрво Стои Играчка Гранка за 3-4pcs Мали Средни Папагали Кафези Играчка, Птица Костур

DEN 261.60

Достапност
Достапно за нарачка

Проширување на просторот-Широк простор меѓу предници дава вашиот птица удобно опуштено место, овој природен дрвен костур може да се вклопат 3-4 птици во исто време, малку пердув пријатели ќе имаат поголема шанса да се игра со едни со други и да се добие подобра комуникација, споделување на прекрасен момент со едни од други, како диви птици, правење на вашиот убави птици само како да се живее во дивиот свет.Ве молиме проверете ја големината пред цел да се вклопи во вашиот birdcage. За вашите птици да остане во здрави и хигиенски средина, ве молиме да се исчисти костур редовно како на секои 2-3 недели.Parakeet костур играчка обезбедува вашиот cockatiels со убаво и пријатно место за вежбање, ги ублажува досада, и се зголемува ниво на активност, Ова дрво птици костур може да ви помогне да се опуштите и декомпресија кога ќе игра со твоите conures.Тоа може да се монтира на внатре или надвор од кафезот за екстра живот и слетување простор.Направи вашите птици да се чувствуваат како тие се во дивината право птица костур може да го направи сите разликата кога станува збор за вашата птица среќа.Се зацврсти лесно врз кафез со завртки и диск систем.Лесно да се чисти и издржливи во употреба.Многу Уживаат Во ЗабаватаДрво птица костур изгледа како вистински дрвото што го прави вашиот папагал птици сакаат да се застане, се искачи или да си игра со тоа.Од нуди стимулација и вежба за спречување на нога повреди на нежно поднесување одредување на вашата птица клун и канџи, квалитет птица костур што е евтино да се купи нуди многу бенефиции. Ве молиме љубезно се забележи дека производот е направен од природно дрво, формата и големината може да се разликува малку, исто така, можеби постојат и некои од природни зрна и пукнатини на тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат