• Новак
Lilithye Метал Голема Птица Фидер Стојат Возен Птица Папагал Костур Игра Стои со Тркала од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Playstand со Хранење Чаши и Лента

Lilithye Метал Голема Птица Фидер Стојат Возен Птица Папагал Костур Игра Стои со Тркала од не ' Рѓосувачки

DEN 2639.52

Достапност
Достапно за нарачка

66 инчен; Хранење чаши дијаметар : 3.Четири од не ' рѓосувачки челик чаши на оваа птица фидер стојат ви овозможи да се напие вода и храна за слатки птици додека играте. 【Мулти-Функционални】Нашите миленичиња птица костур стојат доаѓа со четири нерѓосувачки челик хранење чаши, која е наменета за складирање на храна и вода.КАРАКТЕРИСТИКИ : Применливи птици : Еклектична, , Златно Сонце, Голема Филипините Корални Папагал и другиот медиум папагали и др.17 инчен; Краток стои пол должина : 8. ГОЛЕМИНА : големината се мери со рака, па ве молиме да се овозможи мало отстапување во рок од 2 СМ-3 CM.Тоа само е потребно неколку секунди.【Висок Квалитет на Материјалите】Оваа птица костур е изработен од нерѓосувачки челик.Три стои може да ги задоволи повеќе птици да се одморат, да јадат и да играат во исто време. 【Големи Димензии】Вкупната големина на птица стојат : 23.добро направен, трајни, анти-корозија и анти- ' рѓа одржување на вашиот пернат пријатели забавуваа за многу години.28inch; долгогодишни пол должина : 14.15 инчен; Нерѓосувачки челик фах : 14.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат