• Новак
Папагалот Птица Дрво Костур Стојат Платформа Правоаголник Плоштадот Полица Стојат Одбор за Budgie Parakeet Cockatiel Хрчак Gerbil Стаорец Chinchillas морско свинче

Папагалот Птица Дрво Костур Стојат Платформа Правоаголник Плоштадот Полица Стојат Одбор за Budgie Parakeet

DEN 311.28

Достапност
Достапно за нарачка

【ЛЕСНО ПРИЛАГОДЛИВИ】цврст, здрав полица кои лесно може да се одржи мали птици и глодари. 【ПРИРОДНО ДРВО】Сите природни дрво платформа дава вашите мали домашни миленичиња место да седат, се игра, се искачи или одмор. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК】голем дар за вашето домашно милениче, вашето милениче ќе се допаѓа многу.За мали до средни птици. 【БЕЗБЕДНО ДА се ЏВАКА】платформа ги задоволува мали животни " природниот инстинкт да биде над нивото на земјата за јадење и спиење. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Вашето домашно Милениче ќе љубов оваа plstform, блед и спие на тоа кој може да биде прикачен на страната на кафез.Карактеристики : Материјал : Дрво + Нерѓосувачки Челик Големина на : 12.4*5.3*0.6 во / 31.5*13.5*1.5 cm Карактеристики : цврст, здрав полица кои лесно може да се одржи мали птици и глодари.Сите природни дрво платформа дава вашите мали домашни миленичиња место да седат, се игра, се искачи или одмор.Одличен подарок за вашето домашно милениче, вашето милениче ќе се допаѓа многу.За мали до средни птици.Платформата ги задоволува мали животни " природниот инстинкт да биде над нивото на земјата за јадење и спиење.Пакет : 1 x Папагал Стојат Платформа Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат