• Новак
Twinings Билен Чај Кеси - 40 Поединечно Завиткани Чај Кеси, Чист Пеперминт, Camomile, Rooibos Црвена, Honeybush Мандарина Портокал, Плус 9 Повеќе Вкусови - со Чаша Мед Стапови

Twinings Билен Чај Кеси - 40 Поединечно Завиткани Чај Кеси, Чист Пеперминт, Camomile, Rooibos Црвена, Honeybush

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Природно Кофеин-Бесплатно; Направени од различни цитрус или бери овошје, лековити билки и зачини.Специјализирана во областа на намирници, гурманските и слатки, од Страна На Купот го совлада ликовната уметност на слушање на потрошувачи, нудејќи им на автентични квалитет на производи за кои направи sense.Промешајте добро и уживајте!.Кисна Twinings Чист Пеперминт чај торба во 7 оз на свежо варено вода за 2 минути.Се прелива чај во стомна, додадете 1/2 чаша мед и промешајте.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат