• Новак
Кинески Аукција Билети (2 Stub Избори) (10 Понудата Броеви по Лист, Stub w/Купувачот Име, Телефон & е-пошта)

Кинески Аукција Билети (2 Stub Избори) (10 Понудата Броеви по Лист, Stub w/Купувачот Име, Телефон & е-пошта)

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Види Слика број 2 за повеќе информации.СЛОБОДЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕВОЗОТ на истиот или следниот работен ден. 10 понудата броеви по лист - 500 Листови Последователно нумерирани со перфорации.Секој Лист има идентични броеви (можете да го изберете почетна број).Големина 3.5"T x 4.5"W - Печатени на 90# индекс на Картичка Акции.Имаме и други огласи со 5 други акции бои и 2 stub видови.Големина : 10 Понудата броеви на лист | Боја : Stub W/ "Купувачот Име, Телефон & е-пошта".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат