• Новак
Калвин Klein Жените Модерна Памук Бикини Panty

Калвин Klein Жените Модерна Памук Бикини Panty

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

53% Памук, 35% Модални, 12% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина за миење ладно, собори сува ниска топлина.Бикини со намалување на целосна back покриеност. 100% памук gusset за дише удобност.Мек, флексибилен логото корселе го задржува форма носат по носат и останува кажано, без премногу компресија.На Калвин Klein иконата.Оваа модерна памук бикини е дефиницијата на напор.Направени со супер мека и еластична памук се водат за сите денот удобност.Дизајниран со оригиналниот Калвин Klein логото корселе, ова е спортски изглед можете да го носат под ништо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат