• Новак
Keltic Оган Womans Кадетската Капа Краток Гребенот Ranger Воената Стил Капа со Везени Селтик Дизајн Шепа Печати (Бела w/Розова Шепа)

Keltic Оган Womans Кадетската Капа Краток Гребенот Ranger Воената Стил Капа со Везени Селтик Дизајн Шепа Печати

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ако сте љубители на вашето домашно милениче ќе ви се допаднат оваа шапка. 100% природен памук (не-синтетички), машина перат.Висок квалитет крои прави изградба солиден и издржливи.Убава везени Селтик шепа печати stitched w/ прецизни везана.Прилагодлив - една големина одговара на сите.Кадетската / Ranger Стил и Краток Гребенот се уникатен и стилски.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Му оддадат почит на вашиот 4 нозе другар од лулка овој кул краток brimmed шапка.Домашни миленици се одржи на посебно место во нашите срца.Со милиони горди Мајки и Татковци, а не обратно од брег до брег ајде да се покаже дека љубовта!Нашите Keltic шепа печати дизајн испраќа прекрасна порака "јас сакам мојот крзно бебе".Нашите Keltic Оган Кадетската Капа е 100% природен памук twill, па тоа е лесно да се чисти и се вклопува одлично.На капа е прилагодлив и на тој начин се вклопува никого.Убава везени Селтик шепа печатење е stitched со прецизност.На шепа е поставен над левото око.Нашите Keltic Оган бренд лого е stitched врз основа на шапка почнувајќи малку зад увото оди кон основата на вратот.Околу 6.5 милиони мачки и кучиња внесете НАС животно засолништа на годишно ниво.Keltic Оган донира процент од секоја продажба на агенции кои го поддржуваат згрижување и донесувањето на овие животни.Секој шапка продаваат обезбедува некои помогне за добивање на овие обичен домашни миленици нов дом.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Извезена Брод Косата Не се Грижат Низок Профил, Безбол Капа Гроздобер Потресени Изми Тексас Тато Шапка Прилагодливи

Тексас.Тока затворање.Рака Мие Само.Удобно да се Носат : Ова гроздобер тато шапка е само она што ви е во п

DEN 311.76