• Новак
general3 Унисекс Бејзбол Капа конска опашка Неуредна Бухти возач на камион Прилагодливи Обичен Стакло Капи за Мажи Жени

general3 Унисекс Бејзбол Капа конска опашка Неуредна Бухти возач на камион Прилагодливи Обичен Стакло Капи

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кука и Јамка затворање. ★ Одличен подарок за жените/дама. ★ Погодни за обемот на главата : 52-65cm (Прилагодливи).За повеќето. ★ Конска опашка слот : 3" x 5"; совршен за влечење на вашиот неуредна пунџа или висок конска опашка преку. ★ Материјал : Полиестер.Стилски дизајн,Високо квалитетен материјал и процесот на производство, Убаво крои. ★ Многу удобно Водат Ткаенина,совршен подарок за себе или за пријатели. ✿✿100% сосема нов и висок квалитет. ✿✿Име На Производ : Бејзбол Стакло Капа. ✿✿Количина : 1 PC. ✿✿Се применуваат за пол : Женски. ✿✿Материјал : Полиестер. ✿✿Една големина одговара на повеќето со прилагодливи кука и јамка fastener ✿✿Одговара за обемот на главата : 52-65cm (Прилагодливи). ✿✿Конска опашка слот : 3" x 5"; совршен за влечење на вашиот неуредна пунџа или висок конска опашка преку. ✿✿Едноставно да се повлече за коса преку слот и да се прилагоди саканиот стил, дури и погоден за човекот бухти. ✿✿Нов моден дизајн, Многу популарна . ✿✿Остане удобно, едноставни и стилски. ✿✿Различни бои и дизајн ќе овозможи различни избори, што може да се најде она што те сакам тука. ✿✿Одлична за сите сезони и обезбедува сенка додека работи брзо errands, маратони, уживајќи активности на отворено. ✿✿Ние сме сигурни дека ќе ви се допадне. ✿✿Забелешка : ✿✿Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно. ✿✿Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. ✿✿Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање. ✿✿Пакет Содржина : ✿✿1 КОМПЈУТЕР Шапка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Извезена Брод Косата Не се Грижат Низок Профил, Безбол Капа Гроздобер Потресени Изми Тексас Тато Шапка Прилагодливи

Тексас.Тока затворање.Рака Мие Само.Удобно да се Носат : Ова гроздобер тато шапка е само она што ви е во п

DEN 311.76