• Новак
Yuxuxuidsxmm Естетски Налепници Слон Капи Мажи/Жени е Рамен Капи,Прилагодлив Голф возач на камион Бејзбол Капа Црна

Yuxuxuidsxmm Естетски Налепници Слон Капи Мажи/Жени е Рамен Капи,Прилагодлив Голф возач на камион Бејзбол Капа

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

, и мажите и жените, тоа е препорачливо да не советува изми со рака мие не се фаќа за да машина за миење.Ништо не е повеќе погоден од ова, имаме поминато многу време и енергија за да го направите вашиот избор десно.Со својот едноставен дизајн, оваа унисекс шапка е совршен додаток за подобрување на вашиот стил.исто така, забава за риболов, пловењето, кампување,отворено настани и безбол игри.Една големина одговара на повеќето : прилагодлив затворање обезбедува флексибилни одговара.тоа е удобно, едноставна шапка.Заштита од сонце и повод : ја штити кожата од штетните ултравиолетови зраци.одлична идеја за денот на мајката/ таткото ден/ роденден/ божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.одлична е за трчање, пешачење, велосипедизам, одење, градина работат и секојдневно носат, да оди на работа, посета на безбол игри и, исто така, треба таква капа.не може да се притисне и не може да биде машина за измиени.Перење инструкции : тоа е препорачливо да се мијат со рака и се мијат помалку.Материјал Опис : 100% полиестер.Применливи сценарија:одлична за сите сезони и добро за вежби како што се трчање, пешачење, велосипедизам, голф.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат