• Новак
Kangqifen Жените Кристал Шема Потресени Тексас Бејзбол Капа Искра Bling Шапка Прилагодливи

Kangqifen Жените Кристал Шема Потресени Тексас Бејзбол Капа Искра Bling Шапка Прилагодливи

DEN 369.60

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Големина : капа обемот од 22" - 23.2"(56-59 cm), гребенот 2.7"(7 cm).Една големина одговара на повеќето жени.Прилагодливи ремени направени од мека кожа, повеќе издржливи.На работ на стакло се третира со ислужени процес да се постигне ретро и потресени изглед.Погоден за секојдневен, одмор, лето плажа активности, надвор со пријателите, костимот партии или било какви други прилики.Тоа може да се носи во пролет, лето и есен.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме да ви даде задоволителен одговор.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сакам Да Класичните Црни Капи Станот Бил Капи за Мажи Американското Знаме Орел Слобода Бајден Го Задржи Верата

100% Акрил.Пластични тока затворање.Заштита на животната средина Акрилик Подебел Материјал¡£НИ Претседа

DEN 263.76