• Новак
Космосот Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Космосот Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Брз-Сува Sweatband : На чистење капи со мека sweatband може да сува брзо и да ја задржите свежи додека си работат напорно.Не се намалат или исчезнат.Една големина одговара на сите жени мажи.На еластична бенд и рака да може лесно да се носат и одговараат на било главата форма.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.без разлика колку е долга и густа коса е, оваа капа не може целосно да ги покрие тоа, прилагодливи и може да ви даде удобно носење искуство, ќе не остави никакви знаци на вашето чело.Карактеристики: интегрален печатени работи капа е не се само убави, но, исто така, го спречува нечистотијата и готвење мириса.На еластична бенд и протези се користат да се одржи на ззп во местото на вашата коса.Лесно Нега : Еднократно bouffant капи,рака мие или машина за миење со ладна вода.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Пакетот Вклучува : 2 BUC Работи Шапка.Стандардни големини за двата пола за децата и тинејџерите.По долго ден на грижа за другите луѓе, вие не треба да се истакне за посебни грижи за вашата нега капа!.Две копчиња од двете страни се користи за да висат на јаже и да се ублажат болката на вашите уши.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Ззп може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат