• Новак
Bdhjydb Цртан филм Печурки Бејзбол Капа Низок Профил, Тато Шапка возач на камион Капа за Мажи Жени

Bdhjydb Цртан филм Печурки Бејзбол Капа Низок Профил, Тато Шапка возач на камион Капа за Мажи Жени

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Тока затворање.Материјал : 100% Памук (Изми Тексас Ткаенина).Гроздобер, Класичен И Безвременски Стил.Пропустливи Дизајн, Дише, Се Достапни Во Четири Сезони.Една Големина Одговара на Повеќето : Раководител Circumfrence 55-59cm/22-23 Во.Круна Во 3.5.Гребенот 2.8 In.Прилагодливи Метал Тока Затворање.Удобно Се Вклопуваат.Оваа Унисекс Бејзбол Капа Е Погодна За Возрасни Мажи, Жени, Млади Момчиња И Девојки.Широка Примена : Бејзбол Капа Е Добро За Секојдневно Патување, Активности На Отворено Како Пешачење, Велосипедизам, Голф, Исто Така, Одлично За Присуство На Спортски Настани, И Др.Совршен Подарок : Уникатен И Модерен Капа Мора Да Биде Вашиот Најдобар Избор Како Одмор Подарок За Божиќ, Родендени, Забави, Нови Години, Итн.Без Разлика Дали Тоа Е За Пријатели, Роднини, Татковци, Синови, Колеги, Итн., Тоа Е Многу Добро, Тие Дефинитивно Ќе Го Сакаат Тоа!.Лесно Заштита : Се Препорачува Миење На Рацете Во Ладна Вода И Воздух За Сушење Да Се Задржи Формата.Хлор.Обидете Се Да Се Избегне Цедење. 1.Направени На Дише, 100% Висок Квалитет Памук, Тоа Е Совршен Придружник За Вашиот Активен Животен Стил.2.Имаме Стилски, Квалитет Капи За Деца, Тинејџери И Возрасни.Ние Сакаме Да Се Направи Нашите Дизајни Забава, Свежи И Оригинални, Само Како Уникатна И Како Вашата Личност.3.Гроздобер Тато Појавување На Капа Со Панталони, Фармерки, Leggings, Маици, Резервоари, Јакни, Бански Костуми Perfect И Повеќе, Овој Класичен Стил Ззп Ќе Оди Одлично Со Ништо!4.Нашата Надеж Е Дека Вашите Пријатели Да Се Чувствуваат Дека Нашите Капи Се Удобно И Тие Ќе Носат Сите Нив Ден Додека Играте, Истражување И Преземањето Ризици.Пакет Се Вклучени : 1 Buc X Бејзбол Тексас Капа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Извезена Брод Косата Не се Грижат Низок Профил, Безбол Капа Гроздобер Потресени Изми Тексас Тато Шапка Прилагодливи

Тексас.Тока затворање.Рака Мие Само.Удобно да се Носат : Ова гроздобер тато шапка е само она што ви е во п

DEN 311.76