• Новак
Извезена Pokemon си Одам Капи Генерација 2 Тим Мистик-Храброста-Инстинкт-Pikachu-Пепел САД

Извезена Pokemon си Одам Капи Генерација 2 Тим Мистик-Храброста-Инстинкт-Pikachu-Пепел САД

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за вашата Pokemon си Одам Лови & Игри Events Adjustable двојно пластични табот back Live живот начинот на кој сакате.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ова удобно, квалитет на шапка брзо ќе стане еден од вашите омилени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одлично за семејството и пријателите.КАРАКТЕРИСТИКИ : Достапна во 3 различни бои и тим амблеми. 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА и БРЗА ИСПОРАКА : Нема нервози, без прашања, ако вие не сте целосно задоволни, едноставно враќање на ставката за целосно враќање на средствата.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лесно се носат, погоден за нормален секојдневен живот.Совршен бејзбол капа да изгледаат кул, лесно и удобно се вклопуваат.Кликнете на Додади во Кошничка Сега т само да ја напушти куќата—стави на вашата капа и да си одат на Покемон патување!.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Капи и кроењето се врвен квалитет, со боја на извезена Тим Логото.Најдобар квалитет, стилски и ја заштитува од УВ-Зраци и дожд.Стилот на шапка е унисекс па двата пола можат да карпа со оваа шапка фаќање на " ем сите!.Одлично за користење на cosplays, игри настани, градење тренер тимови, или имаат соодветен стил парови' капи!!. 100% Сосема Нов.НАПРАВЕНИ СО 100% POLYSTER.Ние сме горди да биде еден од најдобрите САД снабдувач.ЕДНА ГОЛЕМИНА УНИСЕКС ШАПКА : Капа Можат да Бидат Прилагодливи од 56 - 59cm / 22" - 23.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат