• Новак
Бенто Кутија За Возрасни, 1400ML Голем Капацитет Бенто Ручек Кутија За деца Со Лажица и Вилушка, Еко-Пријателски, BPA-Free Ручек Кутија, Микробранова печка и машина за миењ

Бенто Кутија За Возрасни, 1400ML Голем Капацитет Бенто Ручек Кутија За деца Со Лажица и Вилушка, Еко-Пријателски,

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вие можете безбедно да се стави во торба без да се грижиш за истекување.75in, која е погодна за повеќето преносни бенто кеси.Тоа е многу лесен и пренослив.Големината на бенто кутија е 20x14x7cm / 7. 【Добра Запечатување Перформанси & Преносни】 капакот на бенто кутија возрасни ручек кутија има запечатување заптивка.Може да се подготви различни јадења во мрежа за да се осигура дека вашето дете има балансирана исхрана.На запечатување перформанси се одлични и тоа може совршено да се спречи храна од протекување надвор. 【3 Прегради & Монтажни Внатрешна Фах】 На бенто ручек кутија има 3 независни прегради, кои може да се задржи храна одвојат и да се избегне мешање вкус.На бенто кутија е совршен подарок за мажите, децата, партнери, татковци и пријатели. 【1400 ML Голем Капацитет】На бенто кутија доаѓаат со лажица и вилушка, 1400 ML голем капацитет е погодна за возрасни и за деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Диносаурус Љубов бенто кутија двострано тока излезе храна кутија двоен слој за Преносни ручек кутија

Материјал структура : Пченица влакна+PP (двојноlayer дизајн+лажица+вилушка).Производ перформанси : Нашата б

DEN 645.60