• Новак
VSM 80727 Абразивни Појас, Груба Оценка, Крпа Подлога, Циркони, 40 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Сина (Пакување од 10)

VSM 80727 Абразивни Појас, Груба Оценка, Крпа Подлога, Циркони, 40 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Сина (Пакување

DEN 1990.56

Достапност
Достапно за нарачка

VSM 80727 Абразивни Појас, Сина, Груба Оценка, Крпа Подлога, Циркони, 40 Ронки, 2" Ширина, 132" Должина, Пакување од 10. Авто-острат жито, кој обезбедува висок акции отстранување стапки и долги производ живот.Карактеристики кул сечење технологија за намалување на топлина и зголемување на ефикасноста.Здрав крпа поддршка за сигурен перформанси.Циркони Алумина (Z/A) е тешка, густа абразивни зрна формирана од страна на депонирање на циркони во алумина матрица.Со својата континуирана генерација на нови сечење на рабови и дополнителни подмачкување слој, овој производ обезбедува многу висока акции отстранување на мелење зона.Тоа е одличен избор за тешки акции отстранување апликации на повеќето метали и некои шумата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пресек Contoured Матрици, Крстот Матрици Контура Клип со Метални Пролет Стоматолог Заби Матрици Прстен Стоматолог

СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Направи полесно за да го вметнете малите заби на ребра во забите.Тоа им помага да се �

DEN 429.60