• Новак
3M Крпа Спирала Бенд 341D, 3/4 во x 3/4 во 36 X-Тежина, 100 случај

3M Крпа Спирала Бенд 341D, 3/4 во x 3/4 во 36 X-Тежина, 100 случај

DEN 161.76

Достапност
Достапно за нарачка

Цевка во облик на бендот одговара на внатрешниот и надворешниот контури да се отстрани разделба линии, несовршености, и burrs.X-тежина крпа поддршка withstands тешки пескарење и мелење.Смола обврзници withstands голема топлина и притисок.Тешко алуминиум оксид абразивни минерални намалувања брзо и врши и на многу супстрати.Бендови одговара на гума проширувач тркала прилог (се продава одделно) за употреба со умре мелница или ротари вежба.Големина : 3/4 во x 3/4 во | Стил : 36.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат